İnsan Kaynaklar

İnsan Kaynakları

Küçük bir aile olarak başladığımız başarı yolculuğuna, bugün artık büyük ve gelişmekte olan bir aile olarak devam ediyoruz. Promosyon ürünleri ve Fason Ambalajlama sektörlerinde bugüne kadar ulaştığımız ve yarınlarda da ulaşmayı hedeflediğimiz başarı anahtarının, sahip olduğumuz “nitelikli insan kaynağı” olduğuna inanıyoruz.

Bu inançla kurulduğumuz günden bu yana öncelikle insana yatırım yapıyor, kurum kültürümüzü ve insan kaynağımızı geliştirecek faaliyetlere ve hedeflere odaklanıp, işe alımdan başlayarak bütün çalışmalarımızda bu anlayışı benimsiyoruz. Çalışanlarımızın daimi memnuniyeti ve aidiyet duygusuyla çalışmaları amacıyla çalışmalar yapmakta uyguladığımız anketlerle kendimizi veve firmamızı çalışanlarımızdan aldığımız geri bildirimlerle daha ileriye götürmek için hedefler belirlemekteyiz.

İK olarak amacımız doğru kişiyi doğru pozisyona yerleştirip çalışanın kendini ve dolayısıyla şirketi başarıya taşıyacağı, yeteneklerini ortaya koyabileceği pozisyonlarda çalışması; gerekli alanlarda eğitim ve geliştirme faliyetleriyle çalışanın desteklenmesi böylelikle şirketin stratejik ortağı olmaktır.

İnsan Kaynakları Formu
  • Lütfen, Geçerli bir Telefon Numarası yazınız!
Dosya Seçiniz