Hakkımızda

 • 2002

  Promosyon Ürünleri ve Ambalaj sektöründe hizmet vermek üzere kurulduk. Kurulduğumuz ilk günden bu yana, mutlu müşteriler yaratmak için var gücümüzle çalışıyor, sektörde takip edilen firma kimliğimizi korumaya ve daima geliştirmeye önem veriyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana turizm, petrol, gıda, ilaç, kozmetik gibi bir çok sektörün kurumsal oyuncularına hizmet verdik. Fabrikaların ve perakende sektörünün beğenisine sunduğumuz patentli markamız
  A-Tape Koli Bantlarının ithalatını ve dağıtımını da her geçen gün büyüyen bir ağla kullanıcılara ulaştırmaktayız.
 • 2006

  Portföyümüze poşet klipsinin mucidi ve konusunun dünya lideri
  WeLoc' un distribütörlüğünü ekledik.
 • 2007

  Promosyon ürünlerinin paketlenmesine yönelik başlattığımız daha sonraları bir çok farklı sektöre hizmet vermeye başladığımız Fason Ambalajlama tesisimizi 2007 yılında Pendik'te faaliyete geçirdik. www.fasonambalaj.com sitesi üzerinde detaylarını görebileceğiniz muhtelif işlemlerle siz değerli iş ortaklarımızın dönemsel veya sürekli paketleme ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz.
 • 2009

  Teknolojik promosyon ürünlerine artan talepler doğrultusunda kurumların bu konudaki ihtiyacına cevap vermek amacıyla Flash disk, Bluetooth hoparlör ve Powerbank başta olmak üzere bu kategoride geniş bir yelpazenin ithalatına başladık.
 • 2013

  Teneke kutu içeceklerin asidinin kaçmasını engelleyen, bitmeden ağzının kapanmasına imkan veren ve kutuyu pet şişeye dönüştürerek kolay içilmesini sağlayan ClicCap markamızı promosyon ve perakende sektörü için yarattık.
 • 2017~

  Sizlerden aldığımız destekle gelecek yıllarda da yenilikçi fikirlerimiz ile farklı projeler üretmeye, ileriye doğru
  sağlam adımlar atmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla...
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow